Bel Groupe Türkiye web sitesi yayında

18.1.2012

www.bel.com.tr

Bel Group

120'den Fazla Ülkede İyi Bilinen Markalar

Bel Group, geleneksel peyniri yaratıcı ürün konseptine çeviren uluslararası bir aile şirketi grubudur. Herkese erişen ve dünyanın dört bir yanında keyifle tüketilen kaliteli ve markalı peynirler üretme konusunda uzmanlaşmıştır.

Bel'in eğlenceli ve sağlıklı ürünleri, yerel yeme alışkanlıkları ve damak tadına göre itinayla hazırlanarak tüm dünyanın beğenisini kazanmıştır.

Grubun ekonomik modeli, farklılaşmış evrensel markalarının gücüne dayanır. Bu markalar Bel Group'un uluslararası seviyedeki ileri görüşlü, sürdürülebilir performans ve büyüme odaklı gelişme stratejisinin temelinde yer alır.

Bel Group 120 Ülkede Bilinen Markalar

Tüketici İhtiyaçlarına Yanıt Veren Ürünlerin Geliştirilmesiyle Dolu 150 Yıllık Yenilikçilik

Dünyada 30'dan fazla ülkede bulabileceğiniz Bel markalarının başarısı, sağlıklı ve eğlenceli olmalarının yanı sıra lezzetli ve paylaşması keyifli olmalarına dayanır.Bel Group'un beş ana markası olan La Vache qui rit® (Gülen İnek®),Mini Babybel®, Kiri®, Leerdammer® veBoursin® markalarının hepsi 5 kıtada da bulunmaktadır. Bu beş ana markaya Türkiye'de Karper® ve Piknik®, Fransa'da ve Japonya'daApericube®, Afrika ve Orta Doğu'da Régal Picon®, Ukrayna'daShotska® ve Belçika'da Maredsous® gibi 20'nin üzerinde yerel marka eşlik etmektedir.

Bel Group Element 5 Brands

Dünya çapında 27 peynir üretim tesisi ve 31 ofisinde 12,000 üzerinde çalışanıyla, Bel'in uluslararası ve yerel markaları 120'den fazla ülkede varlık göstermektedir.

Bel'de başarının birbiriyle yakından ilişkili 3 unsura dayandığına inanırız.

  • Yüksek performanslı endüstriyel yapılanma
  • Unutulmaz reklamlar
  • Yerel pazarları doğru anlamak

Bel Türkiye

2006 yılı sonunda Türkiye pazarına giren Bel Group, bu tarih itibariyle ürünlerini Çorlu/Tekirdağ tesislerinde üretmekte ve pazarlamaktadır. Dünyanın 1 numaralı ambalajlı peynir üreticisi olanBel, Türk damak tadına uygun olarak geliştirdiği yenilikçi ürünleriyle Türkiye peynir pazarında da önemli bir konumda bulunmayı hedeflemektedir.

ISO kalite ve gıda güvenliği standartları ile Türk Standartları Enstitüsü garantisiyle üretim yapan şirketimiz, Türkiye pazarındaki ciddi yatırımlarıyla önemli bir istihdam yaratmaktadır.Bel Türkiye fabrikası mevcut üretim kapasitesiyle, hem Türkiye iç pazarına hem deBel Group'un diğer pazarlarına üretim yapmaktadır.

Termos-Fiyatlari.com

Sektörel fiyat karşılaştırma ve ürün araştırma sitesi uygulaması

devamı »

DentalArtPlus

DentalArtPlus Diş Kliniği web sitesi görsel olarak yenilenirken, responsive ve seo uyumlu bir tasarıma geçirildi.

devamı »

IJS Fuar Katılımcı Otomasyonu

Istanbul Jewelry Show Uluslararası Mücevher Fuarı katılımcı otomasyon sistemi kurulum ve yönetimi.

devamı »

SugarExcuse Gourmet Cakes

Butik pasta atölyesi online satış uygulaması. Özel e-ticaret sitesi kurulumu ve uygulaması.

devamı »
Tüm başarı hikayelerini gör »