Visilabs Online Marketing Suite

11.5.2011

Online Pazarlama Evrimini Tamamlıyor

Pazarlamacılar, web sitesi üzerindeki ziyaretçilerin tüm hareketlerini takip ederek, davranışlarına ait derinlemesine analiz yapabilecekleri ve tüm online pazarlama ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir çözüme kavuşuyor.

Bugüne kadar firmalar online kampanyalarının yönetimi, web trafiğinin takibi ve ziyaretçilerin hareket ve davranışlarının analizi gibi ihtiyaçlarını karşılamak için farklı uygulamalar kullanmak durumunda kalıyorlardı. Bunun sonucunda farklı kaynaklardan alınmış bir çok raporun analizi ve birbiri ile entegrasyonu için yoğun mesai gerektiren bir süreç ortaya çıkıyordu.

Visilabs, pazarlamacılara zaman kazandırmayı ve tüm pazarlama kanallarını birbiriyle entegre çözümler ile yönetmelerini amaçlayan bir Online Marketing Suite(Online pazarlama paketi) geliştirdi. Visilabs Online Marketing Suite, kapsadığı alan ve becerileri itibariyle dünyada bir kaç örneği olan, ileride Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP)’nın en önemli bileşeni olacak, online pazarlama anlamında Türkiye’de geliştirilen tek çözüm.

Online pazarlama alanında biriktirdikleri iş deneyimini teknolojik bir ürüne dönüştürmeyi amaçladıklarını belirten Visilabs Yönetici Ortağı Efe Aras, “Tüm online pazarlama araçlarını ve kampanyalarını optimal bir şekilde birleştirmek çok büyük önem taşıyor. Bu alanda yapılan yatırımların doğru bir şekilde değerlendirilmesi kullanımı kolay ve tek platformdan yönetilebilen araçlarla mümkün olabilir.” şeklinde açıklamada bulundu.

CeBIT Hannover fuarında geçtiğimiz ay görücüye çıkan Visilabs, Web analizi, ziyaretçi analizi, davranışsal hedefleme, email pazarlama, online anket yönetimi ve canlı web desteği gibi online pazarlama ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik 6 üründen oluşuyor. Web tabanlı olarak kullanılabilen uygulamaların arayüzleri de kullanıcı dostu olarak tasarlanmış. Visilabs, firmaları veri depolama yükünden kurtarmanın yanında, anlık raporlar ile gerekli düzeltme ve güncellemeleri hızlı yapılabilme imkanı sunuyor.

Visilabs Hakkında:

2000 yılında İTÜ KOSGEB Laboratuvarı bünyesinde kurulan Visilabs, web analizi ve davranışsal hedefleme konularında uygulama ve teknoloji geliştirmektedir.

Web Analytics ve Website Optimization konusunda bankacılık ve telekom sektöründe pazar lideri olan Visilabs, banka, telekom ve medya sektörlerinde yenilikçi ve öncü çözümler üretmektedir.

İnnovasyon ve AR-GE firması olmanın yanında tam hizmet firması olan Visilabs, edindiği deneyim ve birikimleri eğitim, danışmanlık ve teknik destek alanlarında sunduğu iş çözümleri ile pekiştirmektedir. Türkiye’nin tanınmış ve geniş müşteri portföyüne sahip firmaları ile kurduğu iş ortaklıkları, sektöründe en çok tercih edilen şirketlerden biri olmasını sağlamıştır.

Visilabs, müşteri odaklı bir yaklaşım ile müşteri beklentileri konusunda esnek ve yaratıcı çalışma tarzını benimseyerek firma bazlı çözümler üretmekte uzmanlaşmayı başarmıştır.

Boğaziçi Üniversitesi Teknopark içindeki yeni yerinde çalışmalarına devam etmektedir.

Termos-Matara.com Yayında!

Alanında Türkiye'deki tek adresi olan, yüksek kaliteli termos ve matara çeşitlerini son kullanıyla buluşturan Termos-Matara.com Online Satış Sitesi RedComm e-ticaret altyapısıyla yayına başladı.

devamı »

Harbinger Türkiye Online Satış Mağazası Yayına Başladı

Sporcular ve spor tutkunları için performans odaklı ürünler üretmesiyle bilinen Harbinger ürünlerine doğrudan ulaşabileceğiniz www.harbinger.com.tr Online Satış Sitesi yayına başladı.

devamı »

Entek Otomasyon web sitesi yenilendi!

Entek Otomasyon web sitesi, yeni responsive tasarımı ve ayrıntılı içerikleriyle yayında.

devamı »

İletişim Yayınları Web Sitesi Yenilendi

Red Bilişim tarafından yenilenen İletişim Yayınları web sitesi, yeni responsive tasarımı ve dinamik altyapısı ile yayında.

devamı »
Tüm başarı hikayelerini gör »