MS Office 2007 Sürüm Karşılaştırması

1 Microsoft Office Ev ve Öğrenci Sürümü 2007 Perakende Lisans Koşulları, üç aygıta yükleme yapılmasına izin verir. OEM Lisans Koşulları, yüklemeyi yazılımın önkurulumunun yapıldığı aygıtla sınırlı tutar. 2007 Microsoft Office sistemi için Microsoft Yazılımı Lisans Koşulları'nı (MSLT) okuyun.
2 Office Professional Plus 2007 veya Office Enterprise 2007'yi satın alan Toplu Lisans müşterileri, toplu lisans hizmetleri Web sitesini ziyaret ederek Office Outlook 2007 with Business Contact Manager'ı yükleyebilir veya satıcılarının yardımını isteyebilirler.
2 Microsoft Office Accounting Express 2007 yalnızca ABD'de kullanıma sunulmuştur.
3 Microsoft Office Communicator 2007'nin, 2007 yılının ikinci çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanmaktadır. Microsoft Office Communicator 2007'nin uluslararası sürümlerinin 2007'nin ikinci yarısında piyasaya sürülmesi planlanmaktadır.
4 Microsoft ECM, Microsoft Office sistemi gibi bilindik araçlar ile tümleşimi sayesinde içerik yönetiminin kapsamını kuruluştaki her bilgi çalışanını içine alacak şekilde kolayca genişletir. Daha Fazlasını Öğrenin.
5 2007 Microsoft Office Sistemi sürümü, en temel form oluşturma ve doldurma kabiliyetlerinin yanı sıra, elektronik formlarınızın dağıtımını ve yönetimini kolaylaştıracak Form hizmetlerini sağlar. Daha Fazlasını Öğrenin.
6 2007 Microsoft Office sistemi sürümü, kuruluşların dijital bilgileri yetkisiz kullanıma karşı koruma altına almalarına yardımcı olmak üzere tasarlanmış karmaşık IRM özellikleri ve ilke denetimlerini içerir. Daha Fazlasını Öğrenin.