Ağ - Sunucu Kurulumu

Bilgisayar ağınız eski ve ihtiyaçlarınızı karşılamakta yetersiz mi? 10 yılı aşkın deneyimimiz ve gerçekleştirdiğimiz çok sayıda kurulum ile işinizin ihtiyacı olan yeni altyapının analizinden temin edilip kurulmasına kadar tüm aşamaları sizin için gerçekleştiriyoruz.

Yeni altyapınızın analizini sadece bugünkü ihtiyaçlarınız değil önümüzdeki birkaç yılı da düşünerek yapıyoruz. İhtiyaçlarınızı tam olarak belirlemenin yolu size doğru soruları sorabilmekten geçiyor, doğru cevapları da biz veriyor ve ağınızı olması gerektiği şekilde dizayn ediyoruz.

  • •Kaç kullanıcınız var, önümüzdeki birkaç yıl için bu konudaki planlarınız neler?
  • Harici kullanıcılarınız (ofis dışından sistemlerinize ulaşacak) var mı, önümüzdeki dönemde sayılarında değişiklik bekleniyor mu?
  • Yeni ofis veya ofisler açmayı planlıyor musunuz?

Ağınızın analizini yapıp tasarımını oluşturduktan sonra, ağ kurulum hizmetinin tamamı için ücretimizi belirliyor ve tekliflendiriyoruz. Böylece IT altyapınızın yenilenmesi için tam olarak ne kadar bütçeye ihtiyacınız olduğunu biliyor ve ekstra ücretler, gizli maliyetlerle karşılaşmayacağınızı bilmenin rahatlığını yaşıyorsunuz.