Proaktif IT Destek Hizmeti

E-postalarınızın, muhasebe sisteminizin, CRM altyapınızın veya basitçe verilerinizin işinizin sürekliliği için hayati olduğunu düşünüyorsanız, IT altyapınızın sürekli çalışır durumda olduğundan emin olmalısınız. Ekibiniz IT ağınıza erişebiliyor ve efektif bir biçimde kullanabiliyorsa işleriniz daha kolay yürüyecek ve ekibiniz para harcamak yerine firmanıza para kazandıracaktır. 

Red Bilişim olarak sunduğumuz Reddestek IT destek hizmetleri ile, olası problemlerinizi siz daha farketmeden tespit ediyor ve önlüyoruz. Siz hangisini tercih ederdiniz; Problemlerinizle oluştuğunda ilgilenilmesini mi yoksa daha oluşmadan engellenmesini mi? Reddestek Proaktif IT destek hizmeti ile biz size ikincisini sağlıyoruz. 

Reddestek Proaktif IT destek hizmeti aşağıdaki bileşenlerden oluşur:

  • Sınırsız yerinde destek. (Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00)
  • Sınırsız telefon desteği ve uzaktan erişim
  • 7/24 izleme
  • Ücretsiz acil müdahale

IT destek ekibimiz, en kaliteli ve efektif hizmeti almanız ve altyapınızın sürekli çalışır durumda olmasını sağlamak için konularında uzman, tecrübeli ve sertifikalı Bilgisayar / Elektronik Mühendisleri tarafından yönetilmekte ve yönlendirilmektedir. 

Hizmet fiyatlarımızı, tamamen sizin koşullarınız belirliyor. Fiyatımızı belirlerken şunlara bakıyoruz:

Bilgisayar ağınızın büyüklüğü:
Ofisinizdeki çalışan sayısı, destek anlaşmasına girecek olan cihazların (PC, sunucu, yazıcı v.b.) sayısı ve niteliğine göre vereceğimiz hizmeti fiyatlandırıyoruz.

Bilgisayar ağınızın karmaşıklığı:
Kullanıcı sayınız fazla ama basit uygulamalar mı kullanıyorsanız (örn. Sadece Microsoft Ofis ve E-posta) gelişmiş uygulamalar kullanan ve karmaşık bir altyapıya sahip olan firmalara göre daha uygun destek maliyetleriniz olacaktır. 

Bizim aradığımız da tam bu diyorsanız, bizi 0212 211 12 66 numaralı telefonlarımızdan arayın veya bize bilgilerinizi iletin, biz sizi arayalım.